Vēsturiskais modelis Citroen DS, kas Eiropā tika ražots 1955.-1975. Gadā, nonāca uzņēmuma Citroen dizaineru uzmanības lokā, kuri nolēma rūpīgi modernizēt neiznīcīgo klasiku un pārvietot automašīnu uz elektriskajām sliedēm. Tas izrādījās diezgan labi, ņemot vērā, ka modeļa ārpuse un interjers palika gandrīz neskarti.

Iekšdedzes dzinēja vietā automašīna tiks aprīkota ar nelielu suku nesaturošu motoru ar 90 kW jaudu, kas ir līdzvērtīga 122 ZS. un 235 ņūtonmetri. Tajā pašā laikā jaudas rezervei ar vienu uzlādi vajadzētu būt 322 kilometriem, kas nav nemaz tik slikti, ņemot vērā automašīnas mazos izmērus un līdz ar to vietas trūkumu apjomīga akumulatora izvietošanai.

Tajā pašā laikā tika nolemts atstāt izskatu un iekšējo apdari tādu, kāda tā ir. Tas ir, patiesībā, tas joprojām ir tas pats 70. gadu Citroen DS ar raksturīgu interjeru un izskatu, kas vienlaikus var pārvietoties ar elektrisko vilci un sasniegt ātrumu līdz 170 kilometriem stundā.

Uzņēmums sacīja, ka klasiskā transporta elektrifikācijas mode turpina uzņemt apgriezienus. DS nav pirmais modelis šajā jomā, tāpēc uzņēmums ir pārliecināts, ka šis elektromobilis ar to nebeigsies. Publika mīl retro automašīnas un gaida nākamo klasikas augšāmcelšanos!

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив