Latvijā jau pieejams jaunais Citroen DS4

No oktobra Latvijā ir pieejams jaunais Citroen DS4, otraismodelis kompānijas jaunajā DS modeļu līnijā.

Ražotājs skaidro, ka tā ir „četrudurvju kupeja ar hečbeka ērtībām visiem pasažieriem, kurā sadzīvo gan elegance,gan sportiskums”. 


Citroen DS4 piedāvā piecas salona apdares versijas un piecudzinēju izvēli. Divi Euro dīzeļa dzinēji ir aprīkoti ar kvēpu daļiņu filtru:2,0 HDi 160 ZS un 1,6 HDi 110 ZS, kas pieejams arī ar jauno mikrohibrīda e-HDitehnoloģiju. 

Pieejami arī trīs Euro benzīna dzinēji: pateicoties mainīgamvārstu atvērumam 1,6 VTi 120 ZS dzinējam ir uzlabots paātrinājums, 1,6 THP 155ZS ar ievērojamu griezes momentu pie zemākiem režīmiem, un pavisam jaunais 1,6THP 200 ZS ar apbrīnojamu jaudu. Citroen DS4 cenas sākas ar 18 100 eiro versijai ar benzīnadzinēju un 18 650 eiro par DS4 ar dīzeļmotoru. 

„Šogad vēl vēlamies mūsu klientus klātienē iepazīstināt arjauno Citroen DS4 – automašīnu, kas tika veidota ar domu no vienkāršas idejasradīt ko unikālu. Ar šo automašīnu Citroen ir īstenojis drosmīgu koncepciju unšobrīd DS4 nav līdzinieku, tāpēc sakiet – „NĒ” stereotipiem!”, - komentē Citroenimportētāja SIA VEHO valdes priekšsēdētājs Raimonds Dūda.


info http://www.whatcar.lv/auto-zinas-raksts/4295/latvija-jau-pieejams-jaunais-citroen-ds4

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив