Citroen C3 Picasso 1,6 HDI

Ļaudisno Citroen pēdējos gados ne vienreiz vien ir pārsteiguši auto pircējusar savas produkcijas dizainu un C3 Picasso noteikti nav izņēmums. Tačušī auto ekstravagantais izskats gandažiem var šķist pārlieku uzkrītošs, kamēr citiem varētu radīt attālasasociācijas ar Citroen kompakto komerctransportu, piemēram - Berlingo.


Arī auto interjers liecina, ka dizaineriemir bijusi gandrīz pilnīga rīcības brīvība, tomēr salons ir funkcionālsun parocīgs. Kopumā jāatzīst, ka Citroen C3 Picasso ir nedaudzpalielināts hečbeks ar augstāku sēdpozīciju, līdzīgikā Nissan Note vai Ford Fusion.


Šī iemesla dēļ nebūsviegli atrast piemērotāko sēdekļa un stūres regulējumu, taču kad tasizdarīts, atrašanās pie stūres ir ērta un nenogurdinoša. Plašie logipriekšpusē un sānosļaus viegli kontrolēt apkārtni, taču jāatzīmē, ka atpakaļskatapērredzamība nav tiklaba, kā gribētos. Šo trūkumu vismaz daļēji kompensē atpakaļgaitassensori.Pateicoties augstajai sēdpozīcijai, kājas izstaipīt varēsarī otrajā sēdekļu rindā sēdošie. Tomēr bagāžas nodalījums raisa nelieluvilšanos - lai arī tā 385 litru tilpums ir nedaudz lielāks kā Citroen C4, tasnav tik parocīgs kā hečbekam, taču izņemot bagāžnieka dubulto grīdu un nolokotdaļu no aizmugurējā sēdekļa sanāk visnotaļ plaša telpa mantu pārvadāšanai.


Šajā testa braucienā Whatcar.lv iemēģināja Citroen C3 Picassolepnāko versiju ar 110 zirgspēku 1,6 litru dīzeļdzinēju. Diemžēl šisauto pieejamstikai ar manuālo pārnesumkārbu, kaut gan ģimenes minivenam nebūtnetraucētu arī  "automāts".  


Citroen inženieri ir kārtīgi pastrādājuši pie trokšņu izolācijas. Salonā dzinēja troksnis dzirdams tikai nedaudz, un patlielākā ātrumā vairāk dzirdami ceļa trokšņi, nevis jaudas agregāts. Pateicoties240 Nm lielam griezes momentam, dīzeļdzinējs nodrošina pieņemamu dinamiku, kasīpaši nemazinās arī tad, ja auto salonā atrodas četras personas.Uz ceļa C3Picasso uzvedas stabili un pietiekami precīzi, tomēr augstās virsbūves dēļlīkumos tas nedaudz sasveras. Ražotāja norādītie degvielas patēriņi nav tālu noreālajiem un Whatcar.lv neradās šaubas, ka, nesteidzīgi braucot, tajos ir iespējams iekļauties.

Spriedums


Citroen C3 Picasso ir kompakts un stilīgs minivens, ar plašusalonu un ekonomisku dzinēju, taču automātiskās pārnesumkārbasneesamība un ne pārāk ietilpīgais bagāžas nodalījums noteiktisarūgtinās dažus interesentus.


info http://www.whatcar.lv/testa-brauciens/2036/citroen-c3-picasso-16-hdi 

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив